#BIJEENFRISSENIEUWEWINDVALLENROTTEAPPELSUITDEBOOM
De club gaat het zoveelste nieuwe hoofdstuk tegemoet. Een hoofdstuk waarbij de club van top tot teen wordt afgebroken om het vervolgens met een doordachte voetbalvisie op te bouwen naar een BVO waar wij als stad en supporters recht op hebben.
De verbouwing zal zoals bij elke verbouwing/renovatie niet zonder slag of stoot gaan. Oudgediende die denken dat er ruimte is voor bepaalde privileges en of dat die nog gelden onder het nieuwe bewind komen van een koude kermis thuis. Logischerwijs is hier geen ruimte voor. Wie deze individu en of individuen ook zijn, iedereen van jong tot oud, van de selectie, van De Aftrap tot het hoofdgebouw dient minimaal een extra stap te zetten. Om de wederopbouw te laten slagen wordt extra arbeid gevraagd. Arbeid die van iedereen verlangd wordt. Degene die dit niet willen, het niet begrijpen en of enkel naar der eigen belangen kijken, daarvoor geldt maar één uitweg en dat is EXIT. Al helemaal als men daarop uit is.
Ciao, Adios, Goodbye.. Als de koek is op en dan moet je afscheid van elkaar nemen. Het verleden telt dan niet meer mee, alleen het heden en de toekomst telt. Stil staan is geen optie. Voor een aantal zal dit tegen de zere been schoppen zijn, maar het zij zo. Er is maar één belang en dat is het voortbestaan van de club.
Terugkijkend naar het vorig seizoen en de seizoenen ervoor mag het duidelijk zijn dat deze frisse wind nodig is. Elk (e) weldenkend (e) supporter weet dat het niet langer zo verder kon gaan.
Van iedereen binnen de club moet worden verwacht dat de redding “covid19” met beide handen worden aangegrepen. Dit geldt ook voor de supporters. Je hoeft het niet met alles eens te zijn, maar open je ogen eens goed!
Gun jezelf en de rest die de club een warm hart toedraagt een club waar de jeugd weer een kans krijgt, dat er met een visie/meerjarenplan beleid wordt gevoerd en dat er weer een tijd komt dat er HAAGS wordt gevoetbald. Wat overigens niet wil zeggen dat dit Hagenezen moeten zijn of zijn we Lems, Otto, Heesen, Den Turk, Hofstede, Rankovic etc alweer vergeten.
P.s. Lex heel veel succes bij Nac of Roda JC.
Keep up the good work M&M!!
29/08/2020 op 22:11
Het wordt weer leuk om naar ADO te kijken, dat viel de afgelopen jaar nog niet mee. Had af en toe wel een het gevoel dat als ik op de parkeerplaats was gebleven ik meer had gezien
Hamdi en Jol hebben grote schoonmaak gehouden, en ziet wat er van komt. Een jong fris en fruitig spelend ADO wat behoorlijk wat talenten herbergt. Iedereen die weg moest is ook weg. Manders, Fons, van As, Van Veen, Rinner, Melkert, Kenter Mansveld jr Lex Schoenmaker jr, Beugelsdijk Immers, Nu nog Bakker.
Dus de club is zeer voortvarend bezig, en dat in een zeer korte periode, dat verdient alle lof en steun,
Wordt me door sommigen niet in dank afgenomen – geloof niet dat ik daar erg in de war van raak- maar het is zoals het is. Jol heeft in een maand meer spelers gehaald dan Schoenmaker jr in 13 jaar. Dertien!!!
Natuurlijk is er nog een lange weg te gaan. Maar ontegenzeggelijk zijn er nu contouren te zien van iets wat lijkt op beleid maken en dit ook uitvoeren,. Op alle gebieden. De club werd tot voor kort geleid als een dorpsclub in de grote stad. Als je het zoontje van of het vriendje daar weer van was dan zat je geramd, dat je niet gehinderd werd door enige kennis van zaken dat werd als geen enkel beletsel gezien.
Kritiek was -zeker van mijn kant – niet gewenst, waande me regelmatig supporter van een andere club, zoals dat nog steeds niet het geval is bij sommige hielenlikkers van bovengenoemde figuren. Ach. De honden blaffen maar de karavaan trekt verder.
Ik ben er en blijf er en al die prutsers zijn verdwenen. Gelijk hebben en dit krijgen zijn twee verschillende zaken, maar ik trek mijn conclusies, lees, tel mijn zegeningen.
Natuurlijk groeien de bomen niet tot de hemel, maar aan de andere kant. Derde stad is natuurlijk niet derde van onderen (…)
Het wordt de hoogste tijd dat we eens ophouden met navelstaren, de mensen willen best komen, maar dat moet je wèl wat laten zien.
Ook ADO kan binnen een paar jaar vast subtop spelen. En nee dat ligt niet steevast aan de hoogte van je begroting, maar wèl, wie je aan de knoppen laat draaien. Kijk eens naar AZ, Willem II of Heracles.
Gegroet,
Ooievaar